Kamenný obchod:

Máchova 25

12000 Praha 2

+420739064425


PERMANENTNÍ MAKE-UP / PIGMENTY Biotouch

BioTouch pigmenty jsou vyrobeny z oxidů železa, které jsou známé jako bezpečné pro kosmetické použití, barviva a micropigmentaci  na obličej a tělo. Vzhledem k tomu,že naše pigmenty mají více z těchto částic v každé kapky, absorbují do pokožky mnohem efektivněji.Výsledkem je menší blednutí, a pravdivější barvy.

 
Naše pigmenty mají různou strukturu a kvalitu. Nevysychají jako většina. Mikroskopické částice, použité spolu s ethanolem, umožňují pigmentu schnout pomaleji, a udržují pigment hladký.
 
Ostatní značky pigmentů mohou pochlubit organickýmy sloučeninamy, ale orgainické není vždy tou nejlepší volbou. Alergie mohou být častější u organických látek. Někteří lidé jsou alergičtí na rostlinná barviva a pigmenty s rostlinným barvivem nejsou stabilní. Některé značky dokonce používají průmyslové barvy podobné automobilové barvy! To může být nebezpečné a mohou způsobit alergickou reakci.
 
Kromě oxidů železa, naše černé odstíny obsahují uhlík, který má stejné chemické složení jako vše, co se přirozeně nachází v našem těle, takže i to je  opatření proti jakékoli šanci na alergické reakce. Chcete-li se dozvědět více o složkách bezpečné pro kosmetické použití, naleznete na webových stránkách FDA, místní řídící subjekt, nebo krajské zdravotní oddělení.
 

Více než 50.000 profesionálů používajá naše výrobky v 33 různých zemích denně.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Naše firma dováží originální barvy firmy BIOTOUCH vyrobené a kontrolované v USA s evropskými atestacemi,Pokud najdete kdekoliv na internetu v prodeji stejné výrobky za poloviční cenu, znamená to že jsou to čínské padělky. Naše ceny jsou ceny předurčené výrobcem a proto není možné koupit originální pigmenty Biotouch za menší cenu.

Každý profesionál by si měl uvědomit, že zákaznice si nevybírá značku pigmentu a proto je na nás co provádíme permanentní make-up abychom hleděli také na etiku a zákaznicím nabídly ty nejlepší pigmenty a ne falešné barvy,které mohou vyvolávat u každé druhé zákaznice alergické reakce. Věřte, že i výsledek práce s originálnímy pigmenty je rozdílný a vaše zákaznice budou spokojené jak s výkonem, odstínem a tak i s délkou trvání permanentního make-up.

Přeji hodně úspěchů. Simona Gallotti

 


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

Yjc5MTQ4