Kamenný obchod:

Máchova 25

12000 Praha 2

+420739064425


PERMANENTNÍ MAKE-UP / DOUBLE DROP PIGMENTS

Originální pigmenty americké firmy Biotouch ,každý pigment má svůj evropský certifikát.

Jsou to velice syté ,koncentrované barvy. Každá kapka obsahuje dvojitou dávku pigmentu než ostatní barvy na trhu , do kůže se tímto dostane dvojnásobné množství koncentrovaného pigmentu , což zamezí mizení a blednutí odstínu .

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Naše firma dováží originální barvy firmy BIOTOUCH vyrobené a kontrolované v USA s evropskými atestacemi,Pokud najdete kdekoliv na internetu v prodeji stejné výrobky za poloviční cenu ,znamená to že jsou to čínské padělky. Naše ceny jsou ceny předurčené výrobcem a proto není možné koupit originální pigmenty Biotouch za menší cenu.

Každý profesionál by si měl uvědomit ,že zákaznice si nevybírá značku pigmentu a proto je na nás co provádíme permanentní make-up abychom hleděli také na etiku a zákaznicím nabídly ty nejlepší pigmenty a ne falešné barvy ,které mohou vyvolávat u každé druhé zákaznice alergické reakce .Věřte ,že i výsledek práce s originálnímy pigmenty je rozdílný a vaše zákaznice budou spokojené jak z výkonem,odstínem a tak i s délkou trvání permanentního make-up.

Přeji hodně úspěchů. Simona Gallotti 

Řadit podle 
Výrobce  

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NDQ4N2N