VÍTÁME VÁS NA NAŠEM WEBU A PŘEJEME PŘÍJEMNÉ NAKUPOVÁNÍ

 

AKCE!!!

sestav si svůj vlastní

set Eternal barev

nyní pouze za

3600,-

----------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


BARVY NA TETOVÁNÍ / IREZUMI JAPANESE INK

Irezumi Tattoo Ink is the most Sought after tattoo ink in Japan. We are so confident that you will love these inks, that we offering a no questions return and refund policy on this product. Compare these inks to any other Japanese or Japanese style outlining and shading inks on the market today, to see for yourself that Irezumi is the better ink!

Irezumi Ink has the industries highest pigment load with the most dense molecular structure. This results in using less ink to get your desired reslut.

The perfected formula of the Japanese Irezumi is a ancient secret discovered by the Japanese hundreds of years ago. This is the original Japanese tattoo ink.

Irezumi Tattoo Ink je nejvyhledávanější tetovací inkoust v Japonsku. Jsme si tak jist že budete milovat tyto barvy, které my nabízíme a žádné otázky návratu a vrácení peněz na tomto výrobku nebudete mít. Tyto inkousty ve srovnání s ostatními Japonskými nebo barvy podle japonského stylu na linkovaní nebo stínování, sami uvidíte že jsou nejlepsí na trhu.

Irezumi inkoust průmyslových odvětvích nejvyšší pigmentální zatížení a nejvíce husté molekulární struktury.Tohle vše naznačuje že při použití méně barvy dosáhnete vaších představ.

Perfektní složení Japonské Irezumi je starodávné tajemství nalezené japoncemi před stovky let. Tohle je originální japonská barva !!!

 


\"\"

 

Y2RkMj